Wiza elektroniczna do Kenii – planujemy wyjazd

1 marca 2019 Off

Elektroniczna wiza do Kenii, czyli sposób na podróż bez zbytecznych formalności.

Wakacje w Kenii są ostatnimi czasy raz za razem bardziej wzięte. Ów afrykański kierunek zachęca turystów ładną pogodą oraz sezonem, który jest w praktyce przez okrągły rok, z malowniczymi plażami oraz szansą współżycia z dziką przyrodą. W zgodzie z obowiązującymi zasadami, żądana jest wiza do Kenii,, którą muszą zakupić zarówno urlopowicze, jak i jednostki podróżujące w interesach. Z wizowego obowiązku zwolnione są zaledwie dzieci poniżej 16-go roku życia, które podróżują do Kenii pod opieką dorosłych.

Aby zdobyć wizę, nie trzeba dopełniać żadnych spraw formalnych!

W dzisiejszych czasach aby dostać wizę, w żadnym razie nie jest wymagane aby sterczeć w kolejkach albo biegać po referatach. Wszystkie formalności można uregulować w miejscu zamieszkania, paroma kliknięciami myszką. Jest to bardzo przydatne dla zarobionych osób, które planują wyjazd i nie mają zasobów czasowych na biurokrację. Wiza jest możliwa do uzyskania na lotnisku, jednak co jeśli zapomnimy ze sobą żądanego zezwolenia i nie pozostanie nam ona wydana?

Wniosek na wizę do Kenii jest możliwość dostarczyć niesłychanie prosto poprzez sieć. Aby mieć pewność adekwatnego wnioskowania o dokument, pożądane byłoby skorzystać z agencji pośrednictwa wizowego, która się zajmie stworzeniem wizy w prosty i szybki sposób. Przy pomocy pośrednika można otrzymać obojętnie jaki rodzaj wizy, zależnie od oczekiwanej długości przebywania na terenie Kenii.

Jak można wnioskować o elektroniczną wizę?

Formularz powiązany z wizą do Kenii wykonuje się drogą internetową. Do formularza w jakim trzeba naznaczyć rodzaj wizy o jaką aplikujemy, wypada dodać skan paszportu – powinien być on ważny przez co najmniej 180 dni od daty powrotu z Kenii. Konieczny jest też kolorowy skan fotografii w formacie paszportowym, lotnicza rezerwacja lub hotelowa. Stworzenie wizy wcale nie wiąże się z dużymi opłatami – pod obserwację jest brana cena pośrednictwa i zapłata konsularna, która jest zależna od typu wizy. Dzięki drodze online kompletnie unikamy jakkolwiek załatwiania spraw formalnych, a samo dostarczenie wniosku zajmuje nie dłużej niż kilkanaście minut. Standardowy czas sporządzania wizy elektronicznej to zaledwie 2 dni robocze.

Więcej informacji:

visa kenya