Kanada visum, czyli e-wiza do Kanady

18 kwietnia 2019 Off

Wiza zaplecza PL. Canada visa online – co trzeba wiedzieć?


Podróż do Kanady może okazać się wspaniałą przygodą, aczkolwiek pamiętać należy o, iż podróżując samolotem trzeba odpowiednio się do niej przygotować. Początkowo trzeba złożyć wniosek Canada visa online.

Po co konieczna jest tak właściwie eTA Canada?


Elektroniczna visa canada utworzona została przede wszystkim po to, żeby osoby udające się do Kanady miały 100% pewności, że przy przekraczaniu granicy nie będą posiadać żadnych większych przeszkód. Pamiętać trzeba zawsze o tym, że eTA Canada nigdy nie daje zapewnienia, że będziemy mogli przekroczyć granicę Kanady. Każdy podróżny powinien przygotować się na wywiad z urzędnikiem emigracyjnym.

Jak można otrzymać eTA Canada?

Najwygodniejszym wyjściem jest naturalnie dostarczenie wniosku online. Mogą tego dokonać wszyscy którzy, mają dostęp do sieci i mogą zrealizować płatności przez Internet. Canada visa online łączy się z zapłatą aplikacyjną.

Jakie pytania znajdują się we wniosku?

Jeśli chodzi o same pytania to dotyczą one kluczowych danych osobowych: imię, nazwisko, data i miejsce urodzenia, płeć, narodowość, seria paszportu oraz jego ważność itp. We wniosku należy wyznaczyć również z którą kwotą finansową planuje się wjechać do Kanady. W internecie można wyszukać internetowe poradniki, dzięki któremu zapewne każdy będzie zdolny uzupełnić wniosek, również bez znajomości języka angielskiego. Wypisanie wniosku musi zająć około 15-20 minut.

Jak długo oczekuje się na e-wizę?


Przy wypisywaniu wniosku trzeba podać niewątpliwie swój adres e-mail, na który po kilku minutach pojawi się wiadomość o pozytywnym zaakceptowaniu eTA.

W niektórych sytuacjach wymagane jest aczkolwiek uzupełniające skontrolowanie, w owym czasie na adres e-mail zostanie przesłana wiadomość, że konkretny wniosek wymaga uzupełniającej kontroli, toteż na odzew należy zaczekać 1-3 dni. Należałoby wspomnieć także i o tym, że eTA jest automatycznie łączona z paszportem, toteż nie należy go wcześniej drukować.

Więcej informacji:
Canadian eta.