ETA Kanada – jak szybko zdobyć?

22 czerwca 2019 Off

Kanada – piękny kraj

Ameryka Północna zachęca każdego mnóstwem atrakcji do obejrzenia. Kanada pozornie wydaje się być nudna i zimna, natomiast to co proponuje, nie odbiega od tego, co oferują częściej oraz entuzjastyczniej odwiedzane USA.

Różnorodność oraz piękno godne zachwytu

W Kanadzie znajduje się dużo lokalizacji, jakie wywołują zachwyt. Wyspa ks. Edwarda kojarzy się z Anią z Zielonego Wzgórza. O wodospadzie Niagara wiedzą wszyscy. Jego moc oraz okazałość zadziwi każdego. Na pewno w Kanadzie należałoby zobaczyć miasto Vancouver, którego cechą charakterystyczną są szklane wieżowce. Dla fanów natury zalecana jest wycieczka nad zatokę Fundy, gdzie można podziwiać przypływy i odpływy wody. Udając się do Kanady trzeba znaleźć również chwilę do miejscowości tego typu jak Montreal oraz Toronto. W dzisiejszych czasach przepustką do odległych wypraw jest paszport. Granice są otwarte.

Wiza do Kanady?

Obywatele wielu krajów wyjeżdżając do Kanady nie potrzebują wizy. Trzeba wprawdzie zarejestrować swoją podróż poprzez eTA, czyli elektroniczna autoryzacja podróży. Proces zajmuje jedynie parę minut, ale wniosek może być realizowany przez parę dni i niekiedy możemy zostać poproszeni o złożenie dodatkowych danych. Ogólnie jednak wszystko przebywa się za pośrednictwem internetu i nie jest skomplikowane. Wręcz przeciwnie – wszystko musi odbywać się jak najprościej. Dużo
aplikacji jest pozytywnie rozpatrywanych w kilka minut. Wskazane jest dopełnić formalności przed zakupem biletu lotniczego, w sytuacji, gdyby nastąpiły niespodziewane komplikacje. E-wiza do Kanady jest sporym uproszczeniem dla ludzi którzy, uwielbiają podróżować. Brak formalności wizowych jest znacznym pozytywem i na pewno wielu osobom ułatwi uchwałę o wycieczce do ślicznej Kanady. Kanada e-wiza to tylko parę minut przed komputerem oraz wypełnienie niedługiego formularza. Wszystkie wytyczne są proste oraz czytelne, zatem nikt nie powinien mieć kłopotów z ich wykonaniem.

Źródło:
kanada eta.